BİLGİLENDİRME KISMI

SIKÇA SORULAN SORULAR

Fotoğraftaki ürünle elime geçen ürün arasında fark olacak mı?

Bazı durumlar hariç ürünlerimizde bu tarz durumlar yaşanmamaktadır. Ürün fotoğraflarının çekimleri sırasında, çevre şartlarından ötürü oluşan çeşitli yansımalar, gölgeler, güneş vurmaları gibi etkenlerden ötürü müşterilerimiz ürünün web sitesindeki ürünle aynı ürün olmadığını iddia edebilmekteler. Bu tür durumlarda satın alınan üründe herhangi bir kusur bulunmadığı takdirde DEĞİŞİM gerçekleştirilebilmektedir.

Faturamı nereden görebilirim?

Faturanız siparişinizi verdikten sonra e-posta adresinize otomatik olarak gönderilecektir. Yalnız bazı durumlarda firmamız e-postaları "SPAM" klasörüne düşebilmektedir. Siparişinizden sonra e-posta adresinizin "SPAM" klasörünü de kontrol etmeyi unutmayınız.

Bir ürünü nasıl değiştirebilirim?
  1. Değişim hakkının kullanılması için 14 (on dört) günlük süre içinde Satıcı’ya telefon ile whatsapp üzerinden (+90 531 600 86 44) bildirimde bulunulması ve değişim yapılmak istenen ürün ve ürünlerin işbu sözleşmenin 6.maddesi hükümleri çerçevesinde kullanılmamış ve Satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır.
  2. Özürlü ürünlerde (defo, yırtık) kargo satıcıya aittir.
  3. Anlaşmalı kargolarımız dışında tarafımıza gönderilen kargolarınız kabul edilmez.
  4. Keyfi (ürünü beğenmeme, vs.) değişimde kargo ücretleri alıcıya aittir.
Ürünüm ne zaman elime ulaşır?

Ürününüz siparişi verdiğiniz aynı gün içerisinde saat 17:00'a kadar paketlenip, kargo firmasına teslim edilir. Yoğunluk olduğu durumlarda bu ürünlerin kargoya teslimi ertesi güne sarkabilmektedir. Ürününüz kargo firmasına teslim edildikten sonra 3-8 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmektedir.

BİR MESAJ UZAĞINIZDAYIZ

SORUNUZ MU VAR? İLETİŞİME GEÇİN