İçeriğe atla

News

PENYE ŞALIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Tarafından Kadriye Gören 08 Jan 2023

PENYE ŞALIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

 

Penye şalın özellikleri nelerdir konusunda birçok popüler özellikler bulunmaktadır öncelikle penye kumaşlar pamuk iplikleri ile üretilen en kaliteli iplik sınıfında yer almaktadır. Bu sebeple bu tarz bir kumaşla üretilen şallar en kaliteli kumaşlar arasında yer almaktadır. 

Sağlam olmayan ve kalitesiz iplikler ile üretilen şal modelleri de vardır bu noktada aradaki farkı kumaş parlaklığı ve iplerin dokuma sıklığından ayırt edebileceksiniz. Ağır ve penye olan kumaşlar genellikle kalitenin göstergesi olabilmektedir.

Neden Penye Şal Tercih Edilmelidir?

Birçok sebepten dolayı tercih edilmektedir fakat bu sebeplerin en önemlisi daha kolay şekilde şekil almasıdır ve bu sayede tercih edilen penye şal modelleri nefes alan kumaşı ile birlikte terletmez ve en fazla aranan şal modelleri olmaktadır. Penye şal tercih edilmesinin sebepleri bakıldığı zaman,

  • Bu tarz kadın şal modelleri baştan kaymak ve nefes alan rahat kumaşından dolayı terletmediği için ve aynı zamanda iğneleme işlemi gerektirmediği için zahmetsiz bir kullanımı bulunur.
  • Okul, iş veya günlük koşuşturmalarla arasında tesettürlü kadınların da işini kolaylaştırmaktadır bu sebeple en sevilen modellerdir.
  • Penye şalların tercih edilmesindeki bir diğer önemli sebep ise temizlik aşamasının da önemli bir etken olduğudur. Penye kumaş türleri diğer kumaşlar gibi kolaylıkla kırışmaz.
  • Penye şal modelleri uygun sıcaklıkta yıkanarak nemliyken ütülenmesi durumunda kırışıklar açılır üstelik hızlı bir şekilde kurur.

Penye Şal Nasıl Kullanılır?

Penye kadın şal modelleri birçok sebepten dolayı günlük hayatta kurtarıcı olan parçalardır bu sebeple kullanımı çok kolaydır. Özellikle alın kısmına gelen penye kumaş bir miktar katlandığı zaman direkt olarak boyna dolanması kolaydır. Bir omuz kısmından arkaya sallayarak gün içerisinde bozulmadan bu şekilde kullanılabilmektedir.

 

 

930 x 520px

SPRING SUMMER LOOKBOOK

Sample Block Quote

Praesent vestibulum congue tellus at fringilla. Curabitur vitae semper sem, eu convallis est. Cras felis nunc commodo eu convallis vitae interdum non nisl. Maecenas ac est sit amet augue pharetra convallis.

Sample Paragraph Text

Praesent vestibulum congue tellus at fringilla. Curabitur vitae semper sem, eu convallis est. Cras felis nunc commodo eu convallis vitae interdum non nisl. Maecenas ac est sit amet augue pharetra convallis nec danos dui. Cras suscipit quam et turpis eleifend vitae malesuada magna congue. Damus id ullamcorper neque. Sed vitae mi a mi pretium aliquet ac sed elitos. Pellentesque nulla eros accumsan quis justo at tincidunt lobortis deli denimes, suspendisse vestibulum lectus in lectus volutpate.
Önceki Gönderi
Sonraki Gönderi

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bu e-posta kaydedildi!

Satın Al

Popüler Ürünler

G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Kahve - Organic ScarfsOrganic Scarfs G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Kahve - Organic ScarfsOrganic Scarfs
G Desenli İthal Pamuk Jakar Eşarp - Füme - Organic ScarfsOrganic Scarfs
G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Antrasit - Organic ScarfsOrganic Scarfs G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Antrasit - Organic ScarfsOrganic Scarfs
G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Antrasit
240.00TL
400.00TL
240.00TL
G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Lacivert - Organic ScarfsOrganic Scarfs G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Lacivert - Organic ScarfsOrganic Scarfs
G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Lacivert
Özel olarak üretilen Antibakteriyel özelliği de bulunan kaşmir kumaşlar uzun ömürlü, kullanışlı ve konforlu olmasıyla ön plana çıkıyor. Sezonun trend desenleri ile buluşan bu doku kombinlerinizin vazgeçilmezi olacak.  Çift Taraflıdır. 
240.00TL
500.00TL
240.00TL

Seçenekleri seçin

Seçenekleri Düzenle
Back In Stock Notification
this is just a warning
Giriş yapın
Kapat

Dil

Sepetim
0 Ürünler

Hi there

Welcome Guest
We typically reply within minutes
James
Hello! James here from Support team,this is sample text. Original text will display as per app dashboard settings