İçeriğe atla

News

Pamuk Kraş Eşarp

Tarafından Kadriye Gören 19 Jan 2023

Pamuk Kraş Eşarp

Pamuk kraş eşarp hem yapıları hem de hafif gramajları sayesinde başta ağırlık yapmana eşarplardandır. Pamuk kraş şal ütü istememekte, kayma yapmamakta ve iç göstermemektedir. Ütü gerektirmemesi kullanıcılar açısından oldukça rahat bir kullanım olmaktadır. Hem pamuk hem de yumuşak hissedilmesi nedeni ile pamuk sever kişilerin gözdesi haline gelmiştir. Günlük yapılan kombinlerde oldukça rahat kullanılmaktadır. Aynı zamanda bütün gün bozulmaması sayesinde en fazla tercih edilen organic scarfs modellerinden olmaktadır. Pamuk kraş şalların kenarları İtalyan dikişlidir. Başta ağırlık ya da kayma yapmamaktadır. Ütü gerektirmediği için eşarp yıkandıktan sonra sererek kurutup direkt ütülemeden kullanılmaktadır. Esnek yapısı nedeni ile karışmaya dayanıklı olmaktadır. Ağırlık yapmayan bir özelliği vardır. Aynı zamanda hem sık hem de uzun süre ile kullanmaya uygun olmaktadır. Büyük ebatta şal arayanlar için oldukça idealdir. İnsan sağlığına zararlı maddeleri içermemektedir. İstenilen şekilde tek kat ya da çift kat şeklinde olabilmektedir. Yaz ya da kış sezonunda kıyafetlerinizin tamamlayıcı olabilmektedir. Spor, şık ve de sezonun renkleri ile birlikte bütün kıyafetlerinize canlılık ya da şıklık katacaktır. İnce el detayı pamuk kraş eşarplar modanıza daha farklı bir hava katmak için iyi olmaktadır.

Pamuk Kraş Eşarp Kullanım Alanları

Pamuk eşarp kumaşın kalitesinin ön plana çıktığı ve şıklığın ön planda olduğu parçalar arasındadır. Hemen hemen her mevsimde kolaylık ile kombinlere kolaylık sağlayabilmektedir. Fakat kış ya da sonbaharda modada daha çok tercih edilmektedir. Kraş eşarp hem pamuklu yapısı hem de yumuşaklığı sayesinde gözde olan bir eşarptır. Günlük kombinlerde de bozulmayan yapısı nedeni ile kullananlara rahatlık sağlamaktadır.

Pamuk Kraş Eşarp Fiyatları

Pamuk Kraş Eşarp birbirinden farklı pek çok çeşitte üretilebilmektedir. Bu nedenle fiyatları ürünün özelliğine, büyüklüğüne ve dikiş sitillerine göre farklılık gösterebilmektedir. Firmamız sitesinden birbirinden farklı Pamuk Kraş Eşarp çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

930 x 520px

SPRING SUMMER LOOKBOOK

Sample Block Quote

Praesent vestibulum congue tellus at fringilla. Curabitur vitae semper sem, eu convallis est. Cras felis nunc commodo eu convallis vitae interdum non nisl. Maecenas ac est sit amet augue pharetra convallis.

Sample Paragraph Text

Praesent vestibulum congue tellus at fringilla. Curabitur vitae semper sem, eu convallis est. Cras felis nunc commodo eu convallis vitae interdum non nisl. Maecenas ac est sit amet augue pharetra convallis nec danos dui. Cras suscipit quam et turpis eleifend vitae malesuada magna congue. Damus id ullamcorper neque. Sed vitae mi a mi pretium aliquet ac sed elitos. Pellentesque nulla eros accumsan quis justo at tincidunt lobortis deli denimes, suspendisse vestibulum lectus in lectus volutpate.
Önceki Gönderi
Sonraki Gönderi

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bu e-posta kaydedildi!

Satın Al

Popüler Ürünler

G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Kahve - Organic ScarfsOrganic Scarfs G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Kahve - Organic ScarfsOrganic Scarfs
G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Kahve
320.00TL
400.00TL
320.00TL
Sepetteki Fiyat: 256.00TL
G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Gri-siyah - Organic ScarfsOrganic Scarfs G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Gri - Organic ScarfsOrganic Scarfs
G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Gri-siyah
320.00TL
400.00TL
320.00TL
Sepetteki Fiyat: 256.00TL
G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Antrasit - Organic ScarfsOrganic Scarfs G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Antrasit - Organic ScarfsOrganic Scarfs
G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Antrasit
320.00TL
400.00TL
320.00TL
Sepetteki Fiyat: 256.00TL
Lv Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Lv Kahve - Organic ScarfsOrganic Scarfs Lv Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Lv Kahve - Organic ScarfsOrganic Scarfs
Lv Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Lv Kahve
Özel olarak üretilen Antibakteriyel özelliği de bulunan kaşmir kumaşlar uzun ömürlü, kullanışlı ve konforlu olmasıyla ön plana çıkıyor. Sezonun trend desenleri ile buluşan bu doku kombinlerinizin vazgeçilmezi olacak.  Çift Taraflıdır. 
320.00TL
400.00TL
320.00TL
Sepetteki Fiyat: 256.00TL

Seçenekleri seçin

Seçenekleri Düzenle
Back In Stock Notification
this is just a warning
Giriş yapın
Kapat

Dil

Sepetim
0 Ürünler