İçeriğe atla

News

En İyi Şal Kumaşları Hangileri?

Tarafından Kadriye Gören 08 Jan 2023

En İyi Şal Kumaşları Hangileri?

Şallar, tesettür giyim sektöründe en çok talep gören ürün kollarından biri haline geldi. Çünkü başörtüsü ve diğer örtü türleri günümüzde yerini şallara bıraktı. Bu durumda şal kullanımının daha kolay olması ve gün içerisinde rahatsızlık vermemesi şal kumaşları seçiminin önemini gösterir.

Bunların yanı sıra şal ve eşarp, başörtülerine nazaran daha farklı kumaşlarda ve modellerde üretilebiliyor. Siz de Organic Scarfs'da yer alan şal modellerine bakarak kombininizi tamamlayacak parçalara karar verebilirsiniz. Bu noktada seçimlerinizi kombininizle uyumlu olan şal kumaşları ile yapabilirsiniz. Peki, şal üretiminde kullanılan kumaşlar hangileridir ve hangi kumaşlar tercih edilmelidir?

Hangi Şal Kumaşları Daha Kullanışlı?

Tesettür giyim modasının her yıl değişmesi ve gelişmesiyle birlikte şal modelleri de değişiklik göstermeye başladı. Şalların üretiminde kullanılan kumaşlar, desenler ve renkler her tarza uygun olarak tasarlanıyor. Şal kumaşları arasında ipek, pamuk, koton, krep gibi çok sayıda seçenek yer alıyor. Ayrıca mevsimlere uygun kumaş avantajı da sunuluyor.

Tesettür kombinleri söz konusu olduğunda pamuk ve ipek kesinlikle en vazgeçilmez ve ilk sırada gelen kumaş türleridir. İpek kumaş, hem eşarp hem de şallar için geçmişten günümüze kadar sıkça kullanılıyor. Eskiden daha kaygan, parlak ve ince ipek kumaşlar daha sık tercih edilirken, günümüzde daha tok duran ve mat renklere sahip olan şal modelleri daha çok ilgi görüyor.

Terletmeyen Şal Kumaşları

Mevsime göre kumaş seçimi yapmak çok önemlidir. Bu sayede mevsimlerin zorlu hava şartlarına karşı tedbir alabilir, daha rahat kullanım sağlayabilirsiniz. Şal modelleri tesettür giyim kombinlerinde en pratik tamamlayıcı parçalardır. Özellikle sıcak yaz aylarında nefes alan, hafif ve terletmeyen yazlık tesettür şal kumaşları rahat kullanım imkanı sunar. Böylece rahat ve konforlu kullanım imkanı sağlayan kumaş türlerinde seçimler yaparak kombinlerinizi hem şık, hem de ferah bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

930 x 520px

SPRING SUMMER LOOKBOOK

Sample Block Quote

Praesent vestibulum congue tellus at fringilla. Curabitur vitae semper sem, eu convallis est. Cras felis nunc commodo eu convallis vitae interdum non nisl. Maecenas ac est sit amet augue pharetra convallis.

Sample Paragraph Text

Praesent vestibulum congue tellus at fringilla. Curabitur vitae semper sem, eu convallis est. Cras felis nunc commodo eu convallis vitae interdum non nisl. Maecenas ac est sit amet augue pharetra convallis nec danos dui. Cras suscipit quam et turpis eleifend vitae malesuada magna congue. Damus id ullamcorper neque. Sed vitae mi a mi pretium aliquet ac sed elitos. Pellentesque nulla eros accumsan quis justo at tincidunt lobortis deli denimes, suspendisse vestibulum lectus in lectus volutpate.
Önceki Gönderi
Sonraki Gönderi

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bu e-posta kaydedildi!

Satın Al

Popüler Ürünler

G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Kahve - Organic ScarfsOrganic Scarfs G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Kahve - Organic ScarfsOrganic Scarfs
G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Kahve
300.00TL
400.00TL
300.00TL
G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Antrasit - Organic ScarfsOrganic Scarfs G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Antrasit - Organic ScarfsOrganic Scarfs
G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Antrasit
260.00TL
400.00TL
260.00TL
G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Lacivert - Organic ScarfsOrganic Scarfs G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Lacivert - Organic ScarfsOrganic Scarfs
G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Lacivert
Özel olarak üretilen Antibakteriyel özelliği de bulunan kaşmir kumaşlar uzun ömürlü, kullanışlı ve konforlu olmasıyla ön plana çıkıyor. Sezonun trend desenleri ile buluşan bu doku kombinlerinizin vazgeçilmezi olacak.  Çift Taraflıdır. 
260.00TL
500.00TL
260.00TL
D'or Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Kahve D'or Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Kahve - Organic ScarfsOrganic Scarfs
D'or Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Kahve
260.00TL
400.00TL
260.00TL

Seçenekleri seçin

Seçenekleri Düzenle
Back In Stock Notification
this is just a warning
Giriş yapın
Kapat

Dil

Sepetim
0 Ürünler

Hi there

Welcome Guest
We typically reply within minutes
James
Hello! James here from Support team,this is sample text. Original text will display as per app dashboard settings