İçeriğe atla

News

Bambu Kraş Şal

Tarafından Kadriye Gören 08 Jan 2023

Bambu Kraş Şal

Bambu kraş şal, oldukça özel ve ilgi çeken şal türleri arasında yer alıyor. Kadınların kombinlerini estetik bir şekilde tamamlamasına imkan tanıyan bu tür şallar, ipek tuşesine oldukça yakın bambu ipinden üretilir. Çok hafif ve kullanışlı olan şallar, aynı zamanda antibakteriyel özelliklere sahiptir. Bu sayede güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir.

 

Bambu Kraş Şallar

Bambu kumaşından üretilen ve bambunun benzersizliğini üzerinde taşıyan bambu kraş şallar, yenilikçi özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Bambu kumaş, antibakteriyel özellikte olduğu için şalların bakteri tutmasını engeller. Bu durum, her ortamda bu tür şalların konforlu bir şekilde kullanılmasına olanak tanır. Bunun yanı sıra çok hafif bir kumaş olması, tasarımların da hafif ve ince bir yapıya kavuşmasını sağlıyor. 

Bambu kraş şalların her biri, kıyafetlerin estetik bir şekilde tamamlanmasına destek olmaktadır. Tek renk olacak şekilde üretildikleri için özellikle iş hayatında sıklıkla kullanılmaktadır. Eğer hareketli detaylara sahip kombininizi sadeleştirmek istiyorsanız, küf yeşili bambu kraş şalları kullanarak kombininizin çok daha incelikli bir görünüm elde etmesini sağlayabilirsiniz.

Özel günlerinizde dinamik kombinler için de bambu kraş şalları tercih edebilirsiniz. Özellikle kırmızı, mavi gibi canlı renkler; kombinlerinizin renklenmesini sağlayacaktır. Şık ve zarif elbiseniz üzerinde kullanacağınız şalınız, tarzınızı yansıtma konusunda bir hayli başarılı olacaktır. Özel günlerinizde benzersiz şal modelleri arasından tercihte bulunabileceğiniz gibi gündelik hayat içinde de bambu kraş şal şıklığından yararlanabilirsiniz.

Bambu Kraş Şal Modelleri

Her tarza hitap etme konusunda son derece başarılı olan bambu kraş şallar, birçok farklı modeli bünyesinde barındırıyor. Daha çok incelikli detaylarla sade tasarımlar oluşturulsa da tercih edilen renkler, hareketli şal modellerinin oluşmasını da sağlıyor. Bunlar arasında yer alan haki renk bambu kraş şal, kombinlerinde mat bir renk kullanmak isteyen kadınlar tarafından tercih ediliyor.

Bunun yanı sıra kırmızı, menekşe, indigo olmak üzere farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Her bir şal, bambu elyafın serinlik veren yapısıyla rahatlık ve konfor vadetmektedir. Her mevsim kullanıma uygun olan tasarımlar, ince yapısı sayesinde başta herhangi bir ağırlık hissine neden olmaz. Ayrıca çabuk şekil alabildiği için zamandan tasarruf da sağlar. 

Kendiliğinden kırışıklık efektine sahip olan bambu kraş şallar, kombinlerin hareketlilik kazanmasını mümkün kılar. Kombinlerinizde bambu kraş şal şıklığından yararlanarak kıyafetlerinizin zarif bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

930 x 520px

SPRING SUMMER LOOKBOOK

Sample Block Quote

Praesent vestibulum congue tellus at fringilla. Curabitur vitae semper sem, eu convallis est. Cras felis nunc commodo eu convallis vitae interdum non nisl. Maecenas ac est sit amet augue pharetra convallis.

Sample Paragraph Text

Praesent vestibulum congue tellus at fringilla. Curabitur vitae semper sem, eu convallis est. Cras felis nunc commodo eu convallis vitae interdum non nisl. Maecenas ac est sit amet augue pharetra convallis nec danos dui. Cras suscipit quam et turpis eleifend vitae malesuada magna congue. Damus id ullamcorper neque. Sed vitae mi a mi pretium aliquet ac sed elitos. Pellentesque nulla eros accumsan quis justo at tincidunt lobortis deli denimes, suspendisse vestibulum lectus in lectus volutpate.
Önceki Gönderi
Sonraki Gönderi

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bu e-posta kaydedildi!

Satın Al

Popüler Ürünler

G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Kahve - Organic ScarfsOrganic Scarfs G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Kahve - Organic ScarfsOrganic Scarfs
G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Kahve
300.00TL
400.00TL
300.00TL
G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Antrasit - Organic ScarfsOrganic Scarfs G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Antrasit - Organic ScarfsOrganic Scarfs
G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Antrasit
260.00TL
400.00TL
260.00TL
G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Lacivert - Organic ScarfsOrganic Scarfs G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Lacivert - Organic ScarfsOrganic Scarfs
G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Lacivert
Özel olarak üretilen Antibakteriyel özelliği de bulunan kaşmir kumaşlar uzun ömürlü, kullanışlı ve konforlu olmasıyla ön plana çıkıyor. Sezonun trend desenleri ile buluşan bu doku kombinlerinizin vazgeçilmezi olacak.  Çift Taraflıdır. 
260.00TL
500.00TL
260.00TL
D'or Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Kahve - Organic ScarfsOrganic Scarfs D'or Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Kahve - Organic ScarfsOrganic Scarfs
D'or Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal - Kahve
260.00TL
400.00TL
260.00TL

Seçenekleri seçin

Seçenekleri Düzenle
Back In Stock Notification
this is just a warning
Giriş yapın
Kapat

Dil

Sepetim
0 Ürünler

Hi there

Welcome Guest
We typically reply within minutes
James
Hello! James here from Support team,this is sample text. Original text will display as per app dashboard settings